forex trading logo

Kaç Kişi Sitede

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Arama

Günün Sözü

Cumhuriyet ahlâki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.
Kemal Atatürk - 1925

Yayla Yolu Yapımı

Davulga

Davulga ucak

Anasayfa
Davulga Belediyesi Resmi Web Sitesi
EMİRDAĞ-DAVULGA-YUNAK YOL PROJESİ PDF   e-Posta

Bu gün Ankara'ya gittim. Karayolları Genel Müdürlüğünde Etüt Plan Proje Değerlendirme Dairesini ziyaret ettim. İmar planımız içinden geçen bölümü gördüm. İmar planına uygun yapılmış mükemmel hatta farklılıklar yapılmış o da süpriz olarak kalsın. Uygulama 2016 yılına sarkacak gibi proje bitmemiş çalışmalar devam ediyor. Projenin ismi YUNAK-DAVULGA-EMİRDAĞ dır. Halkımızın bigisine sunulur. Ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum halkımız adına, saygılarımla.

 
HALİHAZIR HARİTA ÇALIŞMASI PDF   e-Posta

Davulga Kasabamızın ve Karakuyu,İncik,Hisar mahallelerimizle beraber, İller Bankası tarafından yüzde ellisi hibe, yüzde ellisi de Çevre ve Şehircilik Bakanlığından karşılanarak halihazırı(harita çalışması) yapılacaktır. Halkamızın bilgisine.

 
ÖN ÖDEMELİ AKILLI ELEKTRONİK SU SAYACI PDF   e-Posta

Değerli Davulga'lı hemşehrilerim; uzun yıllardır Belediye su işletmemiz  zarar ediyor diye, Abonelerimizden Yıllık 60 M3 Depozit alınıyordu. Davulga'da ikamet edenler depozit kadar suyu kullanarak bir kayıp yaşamıyordu. Ancak yurt dışındaki vatandaşlarımız iki yılda ya da üç yılda geldiklerinde bu Yıllık 60 m3 depozit parası yükün teşkil ettiği için su kullanmadan para ödüyorlardı. Şimdi ise bu durumu uygun bulmadığımızdan belediye meclisimizle abonelik işlerini kaldırdık. Ancak geriye dönük borçlar ödenecektir. 01.01.2015 itibariye abonelik alınmayacaktır. Manuel saatten dijital saate dönülecektir. Yeni su şebeke hattımızla beraber su saatleride değişime uğryacaktır. Yeni yıl su fiyat tarifesi dijital saat su tarifesi 2.5 tl manuel saat su tarifesi 3 tl'dir. Su faturaları aylık okunacaktır. Halkımızın bilgisine sunulur.

 
Parkımızın Şelalesi Hazırlanıyor PDF   e-Posta

Parkımızın Şelalesi tamamlanıyor. Deneme aşamasına gelen Şelale için son aşamaya gelindi. İlkbaharla birlikte peyzaj çalışmaları başlayacak olan Parkımız Temmuz sonuna tamamlamayı hedefliyoruz.

 
Parkımıza Spor Aletleri ve Ağaç Talebinde Bulunduk PDF   e-Posta

Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan, Davulga'daki çalışmalarının yanı sıra Davulga'ya hizmet için kulis çalışmalarına da önem veriyor. Afyonkarahisar ve Emirdağ bürokrasisi ile arası iyi olan Başkan Gündoğan, Davulga'ya gelebilecek hizmetler için Ankara'da ve diğer illerde çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye Belediyeler Birliği'nin İstanbul'da yapılan olağan toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı yakalayan Gündoğan, Davulga Belediyesi ile ilgili kısa bir bilgi verdikten sonra elindeki destek talebini başkan Topbaş'a iletti.

Danışmanlarına iletilen dosyayı veren ve bizzat ilgileneceğini ileten Topbaş'tan Davulga Belediyesi'ne neler istediği sorusuna ise Davulga Belediye Başkanı Gündoğan sosyal medya

Devamını oku...
 
THK Paraşütcülerine Ev Sahipliği Yaptık PDF   e-Posta

Türk Hava Kurumu Emirdağ Şubesi tarafından organize edilen gösteriye Davulga Belediyesi olarak ev sahipliği yaptık. İzmir’den 5 yamaç paraşütçünün katıldığı ve baş pilot Gürbüz Candemir’in koordinasyonundaki uçuşlar 2 ayrı noktadan gerçekleştirildi. Birincisi Davulga’nın Honaz tepesinden yapıldı… Çok güzel havada ve uçuşa tam hazır hava koridorunda, Emirdağ tarihine geçen ilk yamaç paraşütçüleri gökyüzüne süzüldüler.Çok güzel havada tam bir kartal gibi süzülen yamaç paraşütleri, Davulga'lılara renkli bir gün yaşattılar.

 
« BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 1 / 13

Panoramik Görüntüler

Bakan Eroğllu Ziyaret

Bakan Eroğlunun

Davulga Ziyareti


feed-image Feed Entries

 

Davulga Canlı Kamera

Kamerayı İzleyemiyorsanız Tıklayınız


Sunan: Joomla!. Designed by: joomla themes  Valid XHTML and CSS.