forex trading logo

Kaç Kişi Sitede

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Arama

Günün Sözü

Cumhuriyet ahlâki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.
Kemal Atatürk - 1925

Yayla Yolu Yapımı

Davulga

Davulga ucak

Anasayfa
Davulga Belediyesi Resmi Web Sitesi
Parkımızın Şelalesi Hazırlanıyor PDF   e-Posta

Parkımızın Şelalesi tamamlanıyor. Deneme aşamasına gelen Şelale için son aşamaya gelindi. İlkbaharla birlikte peyzaj çalışmaları başlayacak olan Parkımız Temmuz sonuna tamamlamayı hedefliyoruz.

 
Parkımıza Spor Aletleri ve Ağaç Talebinde Bulunduk PDF   e-Posta

Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan, Davulga'daki çalışmalarının yanı sıra Davulga'ya hizmet için kulis çalışmalarına da önem veriyor. Afyonkarahisar ve Emirdağ bürokrasisi ile arası iyi olan Başkan Gündoğan, Davulga'ya gelebilecek hizmetler için Ankara'da ve diğer illerde çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye Belediyeler Birliği'nin İstanbul'da yapılan olağan toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı yakalayan Gündoğan, Davulga Belediyesi ile ilgili kısa bir bilgi verdikten sonra elindeki destek talebini başkan Topbaş'a iletti.

Danışmanlarına iletilen dosyayı veren ve bizzat ilgileneceğini ileten Topbaş'tan Davulga Belediyesi'ne neler istediği sorusuna ise Davulga Belediye Başkanı Gündoğan sosyal medya

Devamını oku...
 
THK Paraşütcülerine Ev Sahipliği Yaptık PDF   e-Posta

Türk Hava Kurumu Emirdağ Şubesi tarafından organize edilen gösteriye Davulga Belediyesi olarak ev sahipliği yaptık. İzmir’den 5 yamaç paraşütçünün katıldığı ve baş pilot Gürbüz Candemir’in koordinasyonundaki uçuşlar 2 ayrı noktadan gerçekleştirildi. Birincisi Davulga’nın Honaz tepesinden yapıldı… Çok güzel havada ve uçuşa tam hazır hava koridorunda, Emirdağ tarihine geçen ilk yamaç paraşütçüleri gökyüzüne süzüldüler.Çok güzel havada tam bir kartal gibi süzülen yamaç paraşütleri, Davulga'lılara renkli bir gün yaşattılar.

 
Beldemize Örnek Bir Park Yapacağız PDF   e-Posta

Beldemize Eski Park yerine, modern bir park yapmak için projemizi hazırladık. Yapılan projemize Kültür Bakanlığından hibe desteği de aldık. Önümüzdeki günlerde yapımına başlayacağımız park için Belediye Başkanımız Salih Gündoğan açıklama da bulundu. Yaptığı açıklama da "saygı değer hemşerilerim turizm bakanlığına sunmuş olduğumuz park projemizin süs havuzu ve çocuk parkı için 50.000 tl hibe para ayrılmıştır. En kısa sürede yapımına başlanacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Davulga ya hayırlı olsun."

 
Amourium'a Bisiklet Turu Düzenlendi PDF   e-Posta

Amorium Antik Kent Kazı çalışmalarına dikkat çekmek için 17 Ağustos 2014 tarihinde Milli Bisikletçiler Emirdağ’da 13 km’lik parkurda pedal çevirdiler.
 Emirdağ Kültür ve Eğitim Vakfı, Uluslar arası Amorium Kültür Evi koordinasyonunda Emirdağ Kaymakamlığı ve Emirdağ Belediyesi katkılarıyla düzenlenen etkinlik Emirdağ’da 17 Ağustos’ta gerçekleştirildi.
 Eskişehir ve Afyonkarahisar dan 75 sporcunun katıldığı Amorium Bisiklet turunun amacı kazı çalışmalarına başlanacak olan Amorium Antik Kente dikkat çekmek ve buranın Açık Hava Müzesine dönüştürülmesi için katkı sağlamak olarak belirlendi.
 Eskişehir ve Afyonkarahisar dan gelen bisikletçiler  Emirdağ'da şehir turu attıktan sonra Kültür Park'ta en yavaş Bisiklet sürme yarışması yapıldı. Emirdağ kaymakamı Akın Ağca, Emirdağ Belediye başkanı Uğur Serdar Kargın, Davulga belediye başkanı Salih Gündoğan, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Doktor Orhan Özkır tarafından Emirdağ Kültür Park önünden verilen start ile 13 kilometre güzergahı pedal çevirerek tamamladılar.
 Sporcular Amorium Antik Kente ulaştıklarında kazı ekibi tarafından karşılandı.
 Yarışma sonunda Bisiklet turuna katılan sporculara Amorium Bisiklet Turu sertifikasının yanı sıra çeşitli ikramlar ve ödüller verilerek hatıra

Devamını oku...
 
Emirdağ-Davulga- Yunak Yolu Projelendirliyor PDF   e-Posta

Yunak-Davulga-Emirdağ arası proje çalışması başladı.Karayolları genel müdürlüğü tarafından yapılan çalışma 6 ay sürede tamamlanacak. Yapılan çalışmalar hakkında Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan yaptığı açıklama da "Projede amaç A4 kapsamında 14 metre genişliğinde kara yollarına yakışır bir yol haline gelecektir. bu yolda emeği gecen Prof. dr. Veysel Eroğlu'na ve karayolları genel müdürlüğüne teşekkür ederiz. bizde belediye başkanlığı olarak bu işin takibini yapıyoruz. yolun yapımı 2015 yılında başlanacak. bu Yolun tamamlanması için elimizden gelen çalışmaları yapacağız." dedi.

 

 
« BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 1 / 12

Panoramik Görüntüler

Bakan Eroğllu Ziyaret

Bakan Eroğlunun

Davulga Ziyareti


feed-image Feed Entries

 

Davulga Canlı Kamera

Kamerayı İzleyemiyorsanız Tıklayınız


Sunan: Joomla!. Designed by: joomla themes  Valid XHTML and CSS.